Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Szukaj

Aktualności

drukuj
A A A

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – dołącz do akcji!

08-03-2017
Zapraszamy beneficjentów Funduszy Europejskich do udziału w IV edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które odbędą się 18-21 maja 2017 r. 
 

O akcji

 
Dni Otwarte Funduszy Europejskich to akcja, skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć. Beneficjenci mogą w czasie wydarzenia zaprezentować najciekawsze nowoczesne projekty i rozwiązania, które ułatwiają nasze codziennie życie, wpływają na rozwój otoczenia, miasta, wsi, kraju, ale też na rozwój przedsiębiorczości i rozwój osobisty. 
 
 
W ramach III edycji zorganizowano prawie 1000 wydarzeń, w których łącznie uczestniczyło około 220 tysięcy osób. Warto dodać, że Dni Otwarte Funduszy Europejskich zwyciężyły w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Inicjatywę doceniono za skalę, efekty i szeroki zasięg medialny. 
Beneficjenci, biorący udział w poprzednich edycjach, cenią akcję przede wszystkim za możliwość promowania usług i produktów, które powstałych w ramach unijnych projektów. 
 

Jak dołączyć?

 
Żeby dołączyć do akcji, nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego wydarzenia. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Można też zorganizować dodatkowe wydarzenie. To co wyróżnia Dni Otwarte Funduszy Europejskich spośród innych podobnych akcji, to organizowanie wydarzeń w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Wielu uczestników przyciąga możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych czy oczyszczalni ścieków.
 

Czemu warto wziąć udział?

 
Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Najciekawsze wydarzenia i projekty mają szansę na dedykowane audycje. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.
 

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych Funduszy Europejskich! 

 
Swój udział należy zgłosić, wypełniając formularz na stronie: www.dniotwarte.eu - zgłoszenia można wysyłać do 24 kwietnia 2017 r.
 
 

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
ul. Nowogrodzka 47a  00-695, Warszawa  tel: +48 22 39 07 401  fax: +48 22 20 13 408
REGON: 141032404  NIP: 701-007-37-77

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito