Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Szukaj

Aktualności

drukuj
A A A

V edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich

13-04-2018

Już za niecały miesiąc odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Po raz piąty firmy i instytucje realizujące projekty dzięki Funduszom Europejskim będą mogły zaprezentować efekty swoich prac szerokiej publiczności. 

 

O akcji

 
Dni Otwarte Funduszy Europejskich (FE), największe wydarzenie dotyczące projektów realizowanych przy wsparciu z FE w Polsce, odbędą się w tym roku w dniach 11-13 maja. To setki wydarzeń i tysiące odwiedzających w całym kraju. Wszystko dzięki beneficjentom, którzy otwierają wtedy drzwi swoich projektów, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują projekty zrealizowane dzięki środkom unijnym. Dni Otwarte skupiają przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów.  Zgłoś swój pomysł, dołącz do wydarzenia i stań się jednym z nich. Pokaż całej Polsce, co zrobiłeś dzięki Funduszom Europejskim.
 
To jeszcze nie wszystko. Udział w Dniach Otwartych to także świetna okazja do promocji Twojego projektu w całej Unii Europejskiej! Akcja jest elementem kampanii Europe in My Region, która pokazuje, jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim. Najlepsze projekty opublikujemy na mapie wydarzeń Komisji Europejskiej. 
 

Jak zgłosić wydarzenie do akcji?

 
Zgłoszenie do akcji jest proste i odbywa się drogą elektroniczną. Zanim to zrobisz odpowiedz na pytania:
 
Czy jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich?
 
Czy twój projekt oraz koncepcja wydarzenia wpisuje się w założenia akcji? Zasady możesz sprawdzić w regulaminie.
 
Jeżeli odpowiedź na pytania brzmi „TAK”, gratulujemy! Ta akcja jest właśnie dla Ciebie! Zgłoś swój projekt!
 
Swój udział można zgłosić wypełniając formularz na stronie www.dniotwarte.eu - zgłoszenia są przyjmowane do 30 kwietnia 2018 r.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
ul. Nowogrodzka 47a  00-695, Warszawa  tel: +48 22 39 07 401  fax: +48 22 20 13 408
REGON: 141032404  NIP: 701-007-37-77

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito