Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Szukaj

Polecamy

Polecamy

drukuj
A A A

10 wehikułów zaprezentuje swoją ofertę inwestycyjną

13-03-2015

170 mln zł będą miały do zainwestowania w nowe technologie spółki celowe w ramach nowego programu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju pn. BRIdge Alfa. Szczegółowa oferta funduszy zostanie zaprezentowana już we wtorek 17 marca w hotelu Marriott w Warszawie.


Celem dziesięciu powołanych wehikułów inwestycyjnych będzie wyszukiwanie innowacyjnych pomysłów pochodzących głównie ze środowiska jednostek naukowych w Polsce, a następnie współfinansowanie procesu weryfikacji racjonalności ich założeń w fazie proof-of-principle i/lub proof-of-concept. Wehikuły inwestycyjne będą działać w formie spółek celowych. Ich zadaniem jest udzielanie wsparcia na wczesnych etapach prac badawczo-rozwojowych nad nowymi technologiami, zwiększając tym samym szanse na pozyskanie finansowania rozwoju tych technologii w kolejnych etapach z prywatnych funduszy inwestycyjnych.


Swoje oferty zaprezentują:

 

  • Fundusz Infini
  • Polski Instytut Badań i Rozwoju
  • Black Pearls
  • Impera Capital
  • SpeedUp BRIdge Alfa
  • Startup Hub Poland
  • Xplorer Fund
  • Technopark Gliwice
  • InnoVenture
  • Life Science Innovations


Spotkanie z udziałem wehikułów odbędzie się 17 marca br hotelu Marriott w Warszawie w godzinach 16.30-18.30. NCBR zapewni dodatkowo transmisję online z konferencji na swojej stronie internetowej.


Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu informacyjnym prosimy o przesłanie informacji na adres e-mailowy: , w nieprzekraczalnym terminie do poniedziałku, 16 marca br. do godz. 12.00


Ze względu na możliwość udziału w spotkaniu ograniczonej liczby uczestników, o zakwalifikowaniu zgłoszonych kandydatów będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Wszystkie zgłoszone instytucje otrzymają informację zwrotną o tym czy zostały/nie zostały zakwalifikowane do udziału w spotkaniu. W spotkaniu informacyjnym udział będą mogły wziąć wyłącznie osoby, które otrzymały potwierdzenie rejestracji.

 

Informujemy również, że na stronie NCBR będzie prowadzona transmisja on-line ze spotkania odbywającego się 17 marca br. od godz. 16.30.

 

Partnerzy spotkania:

       

 

Pliki do pobrania

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
ul. Nowogrodzka 47a  00-695, Warszawa  tel: +48 22 39 07 401  fax: +48 22 20 13 408
REGON: 141032404  NIP: 701-007-37-77

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja: Ideo powered by CMS Edito