NCBR objął patronatem konferencję Masters & Robots

03.09.2019

Masters & Robots to coroczne wydarzenie dla przedstawicieli świata biznesu, kadry zarządzającej, ekspertów, urzędników państwowych i przedstawicieli organizacji pozarządowych, inwestorów, pracowników uczelni naukowych oraz założycieli startupów, którzy myślą o rozwoju swojego biznesu w nadchodzącej dekadzie. Tegoroczna edycja odbędzie się 7-9 października 2019 r. w Warszawie.

Motywem przewodnim wydarzenia jest transformacja cyfrowa i wpływ jaki wywrze na nas w ciągu kolejnych 10 lat. Podczas konferencji odbędą się także spotkania z wizjonerami budującymi rozwiązania jutra.

Wśród tematów poruszanych podczas konferencji będą m.in. przyszłość biznesu (o tym, jak wykorzystywać nowe technologie w organizacji oraz jak prowadzić zwinną, opartą na danych inteligentną firmę), życia (o wykorzystaniu najnowszych technologii w urbanistyce, modzie oraz projektowaniu przestrzeni dla pokolenia epoki cyfrowej) i medycyny (nowa diagnostyka, sposoby leczenia i rozwiązania, które pozwolą na podniesienie poziomu opieki medycznej).

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wydarzenia: mastersandrobots.tech 

Wstecz