Chcesz się z nami skontaktować?


  Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15-16:15
Uwaga! 
W chwili obecnej prosimy o kontakt poprzez mail, telefony lub poniższy Formularz kontaktowy

 Codziennie – Dzień Otwarty – spotkania zdalne z pracownikami Punktu Informacyjnego – zapisz się wysyłając mail na info-at-ncbr.gov.pl. Pracownicy Punktu prześlą Ci link do specjalnie dedykowanego pokoju wirtualnego, gdzie możesz zadawać pytania, obejrzeć udostępnione dokumenty, otrzymasz niezbędne linki do naszych konkursów i bezpłatnych aplikacji – korzystaj nie wychodząc z domu.

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. W podzielonej tematycznie i przystępnie napisanej publikacji znajdziecie Państwo odpowiedzi na ponad 100 pytań dotyczących realizacji projektów, konkursów i działalności NCBR

 FAQ

 spotkania informacyjne, szkolenia, warsztaty


Wybierz najbardziej odpowiadającą Ci formę kontaktu:


 spotkanie w Punkcie Informacyjnym – Warszawa, Nowogrodzka 47a
              aktualnie prosimy o kontakt poprzez mail, telefony lub poniższy Formularz kontaktowy

 rozmowa telefoniczna: 22 39 07 170 lub 22 39 07 191 
 

 wiadomość na adres: info-at-ncbr.gov.pl 

 
albo poprzez formularz kontaktowy:


  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (dalej NCBR) z siedzibą w Warszawa 00-695, Nowogrodzka 47a, i przyjmuję do wiadomości, że moje dane udostępnione przez niniejszy formularz zgłoszeniowy będą przetwarzane w celu wymiany informacji oraz obsługi korespondencji związanej z rozpatrywaniem sprawy zgłoszonej do Rzecznika Funduszy Europejskich w NCBR. Oświadczam, że mam świadomość, iż podanie danych jest dobrowolne oraz że zgoda może być cofnięta w każdym czasie. Zapoznałem/-am się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
    Zapoznaj się z Klauzulą informacyjną