Szybka Ścieżka – urządzenia grzewcze: szkolenie online

18.03.2020

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie Szybka Ścieżka dedykowanym branży urządzeń grzewczych zapraszamy na praktyczne szkolenie online. Widzimy się już 30 marca o godz. 10.00 na kanale NCBR na portalu YouTube.

Czego się dowiesz?

Podczas trwania szkolenia online będzie można poznać najważniejsze informacje dotyczące możliwości aplikowania w konkursie. Prowadzący szkolenie pracownicy NCBR szczegółowo wytłumaczą czym jest projekt B+R i jakie są jego oczekiwane rezultaty. W harmonogramie szkolenia zaplanowano również przedstawienie dobrych praktyk i wskazówek dotyczących wypełniania wniosku i omówienie najczęściej popełnianych przez wnioskodawców błędów.

Dodatkowe wsparcie Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości.

Partnerem transmisji online jest Fundacja FPPP. Fundacja dla zarejestrowanych uczestników szkolenia przygotuje też pakiet kontaktów do potencjalnych partnerów mogących być wsparciem przy wdrażaniu innowacji, która będzie efektem planowanych prac B+R. Zadaniem FPPP (fundacji Skarbu Państwa) jest bowiem wspieranie transformacji polskich przedsiębiorstw w kierunku przemysłu 4.0.

Kiedy i gdzie?

30 marca, godz. 10.00.

Na żywo na kanale NCBRnews na portalu You Tube.

Rejestracja na szkolenie

Rejestracja jest darmowa w specjalnym formularzu dostępnym TUTAJ.

Szybka Ścieżka – urządzenia grzewcze
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach tzw. Szybkiej Ścieżki wesprzeć innowacje w obszarze urządzeń grzewczych. Nabór wniosków zakończy się już 30 kwietnia. Konkurs dedykowany jest firmom, a także konsorcjom przedsiębiorstw lub przedsiębiorstw i jednostek naukowych. Budżet konkursu to aż 200 mln zł.

Niezbędne informacje nt. konkursu znajdują się na stronie NCBR.

Wstecz