Beneficjencie, promuj swój projekt z NCBR!

03.08.2020

Twój projekt, który współfinansujesz ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, może pomóc przedsiębiorcom w prowadzeniu ich firmy w czasie pandemii koronawirusa? Zgłoś się do udziału w nowej kampanii „NCBR: wspieramy innowacje, innowacje wspierają biznes”.

Rozwijasz, przy wsparci z NCBR, produkt, usługę lub technologię, która może pomóc przedsiębiorcom w funkcjonowaniu podczas pandemii koronawirusa?

Tworzysz innowacyjne narzędzia do rekrutacji, e-marketingu, szkoleń online, a może dostarczasz rozwiązania z zakresu logistyki, które umożliwiają bezpieczną przesyłkę towarów lub zajmujesz się produkcją środków ochronnych?

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

  • Wyślij swoje zgłoszenie na maila: sukcesy-at-ncbr.gov.pl;
  • Podaj: tytuł swojego projektu, nr umowy, stronę internetową projektu (jeżeli posiadasz) oraz adres e-mail i telefon do kontaktu. 

Wybierzemy projekty, które będziemy promować w ramach naszej nowej kampanii „NCBR: wspieramy innowacje, innowacje wspierają biznes”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi beneficjentami.

Przesyłając zgłoszenie do NCBR, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.

Wstecz