Info Day AAL Call 2018 - dzień informacyjny dotyczący planowanego konkursu w ramach międzynarodowego programu Active and Assisted Living Programme (AAL)

10.01.2018

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju serdecznie zaprasza na dzień informacyjny dotyczący planowanego konkursu w ramach międzynarodowego programu AAL w 2018 roku, którego tematyką będzie:

Smart Solutions for Ageing well

Spotkanie informacyjne odbędzie się 31 stycznia 2018 r. w Brukseli w godzinach 8:30 - 16:30.

Udział w dniu informacyjnym to okazja do zapoznania się zasadami aplikowania w ramach Programu AAL szansa na zaprezentowanie swojego pomysłu na projekt oraz znalezienie partnerów do współpracy.

Uczestnicy spotkania, którzy chcieliby zaprezentować swoje pomysły na projekty, mogą wysyłać prezentacje do dnia 26 stycznia br. Szablon prezentacji (maksymalnie 4 slajdy, tytuł projektu, kim jestem, ogólny zarys, kogo szukam) jest dostępny w materiałach do pobrania – szablon należy wysłać na adres: communication-at-aal-europe.eu.

Dodatkowo, spotkanie informacyjne będzie połączone z warsztatami dotyczącymi budowania konsorcjum. Warsztaty odbędą się następnego dnia po spotkaniu informacyjnym, tj. 1 lutego br.

Formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje dotyczące obu spotkań dostępne są pod adresem: aal-call-2018-info-day.b2match.io

Udział w obu spotkaniach jest bezpłatny, NCBR nie pokrywa pozostałych kosztów uczestnictwa (przelot, zakwaterowanie etc.).

Informacji dotyczących Programu AAL udziela:

Renata Kapera

tel. 22 39 07 435

e-mail: renata.kapera-at-ncbr.gov.pl

Materiały do pobrania:

1.     agenda spotkania

2.     dodatkowe informacje dotyczące tematyki konkursu

3.     szablon prezentacji

4.     pre-announcement of AAL Call 2018

 

Wstecz