Kierunek: termomodernizacja. Podejmij z nami wyzwanie i rozwiń swoją firmę

14.02.2020

Do 31 marca trwa nabór wniosków w konkursie NCBR „Szybka Ścieżka Urządzenia grzewcze”. Na wsparcie rozwoju technologii niskoemisyjnych NCBR przeznaczyło 200 mln zł. Konkurs stanowi odpowiedź na wyzwania stojące przed producentami urządzeń i systemów grzewczych, w szczególności w obszarze rozwijania technologii nisko- i zeroemisyjnych korzystających z odnawialnych źródeł energii. O tym jak skutecznie aplikować w konkursie opowiedzą eksperci NCBR na spotkaniu 21 lutego w Warszawie.

Do aplikowania w konkursie „Szybka Ścieżka Urządzenia grzewcze” zaproszeni są przedsiębiorcy którzy sami lub w konsorcjum prowadzą lub planują prace badawczo-rozwojowe w wybranym obszarze:

  • konstrukcja i instalacja pomp ciepła
  • pompy ciepła w przemyśle i ciepłownictwie
  • konstrukcja kotłów
  • automatyka i system sterowania kotłów
  • konstrukcja indywidualnych ogrzewaczy pomieszczeń
  • urządzenia dla ciepłownictwa
  • fotowoltaika

Spotkaj się z nami i aplikuj skutecznie

Wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o agendzie i zasadach nowego konkursu oraz powyższych obszarach badawczych zaproszeni są na spotkanie informacyjne z elementami warsztatu organizowane przez NCBR 21 lutego w Warszawie (Hotel Marriott przy Al. Jerozolimskich 65/79). Eksperci NCBR opowiedzą jak prawidłowo przygotować wniosek, jak zaplanować budżet lub etapy prac kadry B+R. Odpowiedzą również na pytania i podpowiedzą jak unikać najczęściej popełnianych błędów przy aplikowaniu o dofinansowanie z NCBR.

Więcej szczegółów na stronie: https://www.ncbrdlafirm.pl/21-lutego-2020-warszawa/

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest rejestracja przez formularz na stronie https://www.ncbrdlafirm.pl/21-lutego-2020-warszawa/#Rejestracja.

Konkurs „Szybka Ścieżka Urządzenia grzewcze” finansowany jest z Funduszy Europejskich – Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Kontakt w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju:

Dorota Toczyska
dorota.toczyska-at-ncbr.gov.pl
+48 501 075 411

Przekazanie do NCBR wypełnionego formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w nim osób, zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO, a także na używanie i rozpowszechnianie Państwa wizerunku/głosu/wypowiedzi przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, dla celów działań informacyjno-promocyjnych (m.in. transmisja on-line). Fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas spotkania mogą zostać umieszczone na stronach internetowych NCBR.

Wstecz