Konkurs CORE 2018 – otwarcie systemu składania wniosków na projekty polsko-luksemburskie

02.03.2018

Uprzejmie informujemy o otwarciu systemu składania wniosków on-line w konkursie CORE 2018 ogłoszonym przez agencję luksemburską Fonds National de la Recherche (FNR). Przypominamy, że w ramach tego konkursu można składać do FNR wnioski na bilateralne, polsko-luksemburskie projekty w obszarze „Innovation in Services”.

NCBR przeznacza kwotę 2 mln zł na dofinansowanie polskich podmiotów z projektów, które zostaną zaakceptowane do finansowania w procedurze konkursowej.

Termin składania wniosków upływa 18 kwietnia 2018 r. (14:00 CET). Wnioski składane są wyłącznie w wersji elektronicznej, w języku angielskim.

Wnioskodawcy polscy składają obowiązkowo dodatkowe załączniki w języku polskim – w zależności od typu wnioskodawcy: PolLux for Polish Research Institution Form (dla jednostek naukowych) bądź PolLux for Polish SMEs Form (dla MŚP) wraz z wymaganymi oświadczeniami oraz dokumentami odpowiednimi dla Wnioskodawcy.

Kurs euro:

wg Europejskiego Banku Centralnego z 11 grudnia 2017 r. - 1 EUR = 4.2033 PLN

Szczegółowe informacje nt. konkursu CORE 2018 dostępne są na stronie internetowej FNR: www.fnr.lu/funding-instruments/core/.

Poniżej znajdują się dokumenty i formularze konkursowe:

Formularze konkursowe dla Wnioskodawców:

 

Wykaz załączników:

Zachęcamy również do zapoznania się z „Warunkami ogólnymi realizacji projektu” (OWU) oraz wzorem deklaracji wekslowej, zamieszczonymi na stronie NCBR (link):

Szczegółowe informacje:

Renata Kapera

Sekcja Zarządzania Programami Międzynarodowymi

tel.: +48 22 39 07 435

 

Wstecz