Polsko-Tajwańskie Seminarium dot. Sztucznej Inteligencji

19.09.2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszamy do uczestnictwa w szóstym polsko-tajwańskim seminarium naukowym organizowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) we współpracy z tajwańskim Ministerstwem Nauki i Technologii (MOST).

Seminarium odbędzie się 18 października 2017 r. w godzinach 8.30-16.30 w sali Bałtyk I Hotelu Marriott (Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa).

Tegoroczne seminarium, o nazwie Poland-Taiwan Seminar on Artificial Intelligence, będzie poświęcone zagadnieniom związanym ze sztuczną inteligencją. Jego celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń oraz nawiązanie trwałych relacji między naukowcami i przedsiębiorcami z obu krajów, a także umocnienie polsko-tajwańskiej współpracy naukowo-badawczej.

W pierwszej kolejności liczymy na udział przedstawicieli świata nauki i biznesu, zainteresowanych realizacją projektów badawczych w ramach przyszłych konkursów polsko-tajwańskich organizowanych przez NCBR i MOST.

Formularz zgłoszeniowy do uczestnictwa w seminarium znajduje się na stronie:

Rejestracja potrwa do dnia 16 października br. Udział w seminarium jest bezpłatny.

UWAGA: w związku z ograniczoną liczbą miejsc uprawnione do uczestnictwa będą tylko osoby, które otrzymają maila z potwierdzeniem udziału w seminarium.

Serdecznie zapraszamy!

Wstecz