Seminarium Taiwan-Poland Workshop on Agricultural Biotechnology and Biocatalysis

02.11.2015

Szanowni Państwo,
uprzejmie zapraszamy do uczestnictwa w czwartym polsko-tajwańskim seminarium naukowym organizowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) we współpracy z tajwańskim Ministerstwem Nauki i Technologii (MOST).


Seminarium odbędzie się 3 grudnia 2015 r. w godzinach 8.30- 16.30, w Hotelu Marriott (Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa).


Tegoroczne seminarium, o nazwie Taiwan-Poland Workshop on Agricultural Biotechnology and Biocatalysis, będzie poświęcone zagadnieniom związanym z biotechnologią i biokatalizą, będącymi przedmiotem badań naukowców z Tajwanu i z Polski. Jego celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń oraz nawiązanie trwałych relacji między naukowcami z obu krajów, a także umocnienie polsko-tajwańskiej współpracy naukowo-badawczej.


W pierwszej kolejności liczymy na udział przedstawicieli świata nauki i badań, zainteresowanych realizacją projektów badawczych w ramach przyszłych konkursów polsko-tajwańskich organizowanych przez NCBR i MOST.


Formularz zgłoszeniowy do uczestnictwa w seminarium, znajduje się na stronie: docs.google.com/forms/d/1xMcgxkUepbZ72tkbRJL8cbBdiUBhJCnGVJCo8sp0EaE/viewform.
 
Rejestracja potrwa do 2 grudnia do godz. 23.59.
 
UWAGA: w związku z ograniczoną liczbą miejsc uprawnione do uczestnictwa będą tylko osoby, które otrzymają maila z potwierdzeniem udziału w seminarium.
 
Serdecznie zapraszamy!

Wstecz