Spotkanie w ramach Inicjatywy CORNET po raz pierwszy w Polsce

06.10.2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na spotkanie brokerskie poświęcone poszukiwaniu partnerów do współpracy przy składaniu i realizacji projektów w ramach 19. konkursu Inicjatywy CORNET.

Organizowane w dniu 18 listopada br. wydarzenie jest skierowane do przedstawicieli zrzeszeń branżowych grupujących małe i średnie przedsiębiorstwa oraz jednostek naukowych. Będzie to pierwsze spotkanie w ramach Inicjatywy CORNET (ang. COllective Research NETworking) zorganizowane w Warszawie.  

Program spotkania jest podzielony na dwie części. W pierwszej części uczestnicy będą mieli możliwość przedstawienia koncepcji swoich projektów w celu znalezienia partnerów z odpowiednim know-how. Uczestnicy będą mogli także zaprezentować swoją organizację i jej potencjał, oferując zaangażowanie w realizację projektu. W drugiej części, wybrani koordynatorzy projektów finansowanych w ramach Inicjatywy CORNET, dokonają prezentacji projektów, ze szczególnym naciskiem na aspekty praktyczne.

CORNET to europejska sieć ministerstw i agencji finansujących B+R w Europie, która stwarza możliwości finansowania badań na potrzeby konkretnych branż przemysłowych (ang. Collective Research). W ramach CORNET ogłaszane są regularnie konkursy na projekty realizowane we współpracy międzynarodowej.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja online. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej.

Dodatkowych informacji dotyczących spotkania oraz Inicjatywy CORNET w NCBR udziela: pani Joanna Makocka: tel. 519 684 989;

e-mail: joanna.makocka-at-ncbr.gov.pl.

 

Wstecz