NCBR objął Patronatem Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting

30.07.2019

Wydarzenie odbędzie się 26-27 lutego 2020 r. w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Celem targów jest wymiana doświadczeń, a także prezentacja innowacyjnych rozwiązań oraz narzędzi wspierających zarówno procesy utrzymania ruchu, jak i technologie przemysłowe. Dzięki obszernej tematyce targów uczestnicy będą mieli możliwość pogłębienia fachowej wiedzy, co umożliwią specjalnie przygotowane strefy konsultacyjno – seminaryjne. Dyskusjom będzie sprzyjał szeroki zakres tematyczny, który obejmuje m.in.: mechanikę i narzędzia, elektronikę i elektrykę, serwis i obsługę produkcji, BHP, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistykę produkcji, automatykę i robotykę, edukację i szkolenia oraz instytucje i media branżowe.

W programie targów znajdą się m.in.:

  • Seminarium pt. „Bezpieczeństwo w przemyśle 4.0 – nowe trendy i wyzwania”;
  • Konferencja branżowa pod Patronatem Polskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Montażu;
  • Warsztaty EMT-Systems z podstaw programowania i obsługi sterowników SIMATIC S7-1200;
  • Pokaz eksperymentalny – szkolenie nt. bezpiecznego obchodzenia się z materiałami niebezpiecznymi pt. „Unikanie zagrożeń związanych z używaniem cieczy palnych i substancji niebiezpiecznych”.

Wydarzenie skierowane jest m.in. do kadry zarządzającej i inżynierskiej zakładów przemysłowych, dyrektorów technicznych i wykonawczych, specjalistów, techników i technologów, osób odpowiedzialnych za zarządzanie strategiczne w firmie, specjalistów ds. planowania produkcji, a także pracowników naukowych.

Więcej informacji o targach na stronie: www.industrymeeting.pl

Wstecz