NCBR objął Patronatem VII Targi IT Future Expo

24.07.2019

IT Future Expo to VII edycja dorocznego spotkania polskiego IT, w całości poświęconego technologiom dla biznesu. To miejsce tworzenia relacji biznesowych oraz platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. Impreza odbędzie się 26 września 2019 na Stadionie Legii Warszawa.

Spotkaniu towarzyszyć będzie również gala rozdania nagród IT Future Awards – wyróżniająca najlepsze rozwiązania oraz usługi IT w Polsce, wybrane przez czołowych CIO. Oprócz sztandarowego wydarzenia towarzyszącego - IT Future Congress, w trakcie którego eksperci poruszą najważniejsze aspekty rewolucji cyfrowej, będzie można odwiedzić specjalistyczne strefy tematyczne i bezpłatnie zasięgnąć porad specjalistów w zakresie newralgicznych zagadnień, wpływających na funkcjonowanie firmy. Podczas tej edycji targów odbędzie się także debata dotycząca Rozwoju Robotyzacji Procesów Biznesowych z udziałem doświadczonych ekspertów i praktyków w tej dziedzinie. Tematem debaty będą rozważania w obszarze budowania przewagi konkurencyjnej firm dzięki automatyzacji i robotyzacji procesów. Uzyskamy również odpowiedzi na pojawiające się wątpliwości dotyczące idących za tym korzyści, ryzyk i zagrożeń oraz przełożenia na rzeczywiste ROI. Tematem dyskusji będą także rożne podejścia do zarządzania rozwojem i utrzymaniem robotyzowanych procesów.

W trakcie Targów będzie możliwość odwiedzenia specjalnie przygotowanych stref: IT Law Point, IT Consulting Point oraz punktu Dotacje UE na IT, gdzie eksperci udzielą informacji na temat skomplikowanych regulacji bądź w zakresie uzyskania funduszy z Unii Europejskiej. Dostępna będzie także strefa dronów dotycząca wykorzystania tych bezzałogowych statków powietrznych w biznesie. Wydarzeniu IT Future Expo towarzyszą informatyczne targi pracy, w specjalnie wydzielonej strefie odbędzie się wydarzenie - IT CAREER SUMMIT wraz z równolegle trwającą konferencją - Developers Congress. Wydarzenie jest bezpłatne, ma charakter branżowy. Bezpłatna rejestracja na wydarzenie możliwa jest pod linkiem.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.

Wstecz