POLLUX VIII

14.12.2018

Ogłoszenie konkursu CORE 2019 przez luksemburską agencję FNR - możliwość składnia wniosków na projekty polsko-luksemburskie

Uprzejmie informujemy, że 13 grudnia 2018 r. agencja luksemburska Fonds National de la Recherche (FNR) ogłosiła konkurs CORE 2019. W ramach tego konkursu, w obszarze „Innovation in Services” będzie możliwe składanie do FNR wniosków na bilateralne, polsko-luksemburskie projekty. Procedura konkursowa, w tym ocena wniosków będzie odbywać się zgodnie z regułami konkursu CORE 2019. Poza konkursem CORE 2019 nie jest przewidziany odrębny nabór wniosków dla projektów polsko-luksemburskich.
Obszar „Innovation in Services” obejmuje następujące zagadnienia:
 

  • projektowanie usług dla biznesu
  • rozwój i działanie systemów finansowych
  • bezpieczeństwo informacji
  • działanie sieci telekomunikacyjnych i multimediów.


Wnioski będzie można składać wyłącznie w wersji elektronicznej, w języku angielskim (wnioskodawcy polscy dodatkowo będą składać załączniki w j. polskim), poprzez system składania wniosków on-line zarządzany przez agencję luksemburską FNR.
 
System składania wniosków będzie otwarty do 11 kwietnia 2019 r. (14:00 CET).
 
Wybrane w procedurze konkursowej projekty otrzymają dofinansowanie zarówno z NCBR, jak i FNR, zgodnie z zasadami krajowymi.
 

Dokumenty konkursowe CORE 2019:

 


Pozostałe dokumenty konkursowe oraz dodatkowe informacje o konkursie dostępne są na stronie FNR: https://www.fnr.lu/funding-instruments/core/
 
Dokumenty konkursowe dla polskich wnioskodawców będą dostępne na początku lutego 2019 r. na stronie NCBR.
 

Osoby kontaktowe w NCBR:
 
Renata Ciupa
 
Dział Współpracy Międzynarodowej
 
e-mail: renata.ciupa@ncbr.gov.pl
    
tel.: +48 22 39 07 435

Wstecz